לקביעת תור התקשרו:

08-6219999

אודות המרפאה

מרפאת שיניים "פרופ' צ'אושו" הינה מרפאה רב תחומית אשר מעניקה את כל סוגי טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת.

את המרפאה מוביל פרופ' צ'אושו גבי, מומחה לכירורגיה פה ולסת ומנהל מחלקת פה ולסת בבי"ח בלינסון. לצידו של פרופ' צ'אושו, נמצאים במרפאה רופאי שיניים מובילים בתחומם, אשר הופכים את המרפאה לאחת ממרפאות השיניים המתקדמות והמובילות בישראל בתחום השתלות השיניים ושיקום הפה.

מרפאת "פרופ' צ'אושו" שמה לה למטרה לתת למטופליה את כל סוגי טיפולי השיניים ברמה המקצועית הגבוה ביותר, ובהתאם לכך, צוידה המרפאה בציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום רפואת השיניים. בנוסף, המרפאה עובדת עם מעבדות שיניים מקצועיות המספקות איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

המרפאה רואה במטופליה משפחה אחת גדולה ובהתאם לכך, המטופלים זוכים ליחס אישי חם, ליווי צמוד לאורך כל זמן הטיפול וזימונים לבדיקות תקופתיות ודאגה תמידית לבריאותם של המטופלים.

שתלים דנטלים, הרמת סינוס והשתלות עצם

טיפולים אלו מתבצעים ע"י פרופ' גבי צ'אושו, מומחה לכירורגיית פה ולסתות, מהמובילים בארץ ובעולם בתחום זה. כל תכניות הטיפול מאושרות על ידו. מטופלים הסובלים מ"חרדה דנטלית" (פחד מטיפולי שיניים) או אלו המעדיפים בכך, יכולים לבצע את השתלות השיניים גם בהרדמה (סדציה) בחדר הניתוח המפואר הקיים במרפאתנו.

הייחוד

ניתן לבצע טיפולי שיניים בהרדמה (סדציה) - לסובלים מחרדה, רפלקס הקאה, מוגבלות גופנית או נפשית. הטיפולים מבוצעים בחדר ניתוח חדשני ומפואר ע"י צוות המרפאה המקצועי ורופא מרדים.

מומחים ויועצים

מרפאת השיניים מעמידה לרשות המתרפאים את הרופאים המקצועיים ביותר, את המכשור האיכותי ביותר, ואת השירותים המשלימים המתקדמים ביותר, כולל התייעצות עם מומחים שונים ואפשרות לקבלת חוות דעת נוספת.